סדנאות דיגיטל מעשיות ומקצועיות לקהל הפרטי והעסקי

היי, זו אני. המרצה הכי מאוהבת בעולם השיווק הדיגיטלי, שחיה ונושמת את התחום כל רגע, שנגעה בו עוד כשהיה בתולי ומעורר פליאה בישראל. בזמן שגוגל הגיעה והביאה איתה את עולם קידום האתרים – SEO, כשפורטלים ואינדקסים היו הדבר הכי חם ברשת, כשאתרי האינטרנט נכתבו בשפות ג'ומלה ודרופל, והרשתות החברתיות היו מחוץ לתמונה. יאפ.. המון שנים של מומחיות, תשוקה ורצון ענק לקחת עסקים וארגונים קדימה, יד ביד עם הטכנולוגיה והצבעוניות הקיימת בערוצי השיווק החדשים. עבדתי ועובדת עם חברות וארגונים מובילים ונהנית להדביק אותם באש היצירתית והחשיבה מחוץ לקופסא. אני דוגלת בללמד אנשים איך חושבים קודם לפני שעושים, מזמינה אתכם לשלב לימודים וחוויה יחד. אז אם אתם רוצים להוביל את התחום, לשלוט בשפה הסושיאלית, לבנות אסטרטגיות ולצאת למסלול מסקרן שנמצא כל הזמן בצמיחה, מתובל בהתנסות מעשית נטולת סיסמאות … בואו!

איזו סדנת שיווק דיגיטלי מעניינת אתכם?

סדנת דיגיטל להכשרת עובדים - עבור ארגונים

סדנת שיווק דיגיטלי להכשרת עובדים

סדנת שיווק דיגיטלי מקצועית ומעשית להכשרת עובדים אצלכם בארגון. המודעות להקמת מחלקת שיווק דיגיטלית בארגונים ובחברות החלה עוד בשנת 2013. ארגונים גדולים השכילו להבין שעובדי החברה הם האנשים הנכונים לנהל את הערוצים הדיגיטליים ובחרו להשקיע משאבים בתהליך הקמתה. מחלקת השיווק הדיגיטלי IN HOUSE משמשת כחוד החנית לשיווק ופרסום העסק וזמינותה בארגון אל מול שאר המחלקות היא הכרחית לטובת הצמיחה המשותפת. בין תפקידיה הרבים: ניהול אתר האינטרנט, שיווק ופרסום דיגיטלי בגוגל ועוד...

סדנת לינקדאין

לינקדאין היא רשת חברתית מקצועית המשמשת אותנו ליצור קשרים עסקיים עם בעלי תפקידים וחברות מרחבי העולם כולו. בלינקדאין מעל ל- 420 מליון משתמשים המנצלים את שלל האפשרויות לקידום אישי ועסקי באמצעות פרסום קורות חיים והדגשת כישורים, הצגת תעודות, המלצות, הצטרפות לקבוצות, הקמת דפים עסקיים ופרסום מאמרים לטובת יצירת קהילה. חברות וארגונים מתעשתים ומבינים שמעבר למיתוג והנראות שהם יוצרים באינטרנט, הם חייבים לחשוף גם את ההון האנושי ברשתות החברתיות.

סדנת גיוס בלינקדאין

סדנת גיוס בלינקדאין למנהלי משאבי אנוש

סדנת גיוס בלינקדאין היא מבין הסדנאות הראשונות שהעברתי בתחום הגיוס הסושיאלי. כידוע לינקדאין היא זירה למחפשי עבודה ולגיוס עובדים עוד מתחילת דרכה (כיום, עוסקת גם בשיווק ובמכירות). בישראל תחום הגיוס בלינקדאין התחיל יחסית מאוחר אל מול שאר העולם, וכיום הדרישה לכלים חברתיים ואוטומטיים היא עצומה.לכל ארגון או חברה צרכים משלהם. יש כאלו העוסקים בגיוס המוני ואחרים פחות, כאלו שמתמקדים בגיוס בכירים, גיוס בינלאומי ועוד. בסדנת גיוס בלינקדאין תקבלו את התוכן שנכון לכם בצורה מדוייקת.

סדנת אינסטגרם

סדנת אינסטגרם

Instagram הוכיחה עצמה כרשת חברתית מצליחה (אפליקציה) שמציעה העלאה ושיתוף תכנים ויזואליים. הבמה הצבעונית הזו מציעה תמונות, סרטוני וידאו, סטוריז, שידור ל- IGTV, סלילים ועוד.​ בגדול, אפשר לומר שאינסטגרם היא קרקע פוריה למשפיענים מכל סוג ומכל מקום בעולם. החל מ-2019 אנו עדים להתפתחותה המואצת ולכלים חדשים שהיא מציעה לבעלי עסקים ולמותגים. החל ממערכת פרסום מודעות פנימית ועד סטודיו היוצרים באינסטגרם. עד לפני 6 שנים, אינסטגרם סחפה חבר'ה צעירים, וכיום (שנת 2021) אפשר למצוא קהל מבוגר יותר.

סדנת אינסטגרם ופינטרסט לאדריכלים

סדנת אינסטגרם ופינטרסט למעצבי פנים ולאדריכלים

סדנת אינסטגרם וסדנת פינטרסט למעצבי פנים ולאדריכלים בעלי עסקים ויז'ואלים, כאלו שהתוכן שלהם מושתת על תמונות, סרטוני וידאו, שלל פרויקטים, שיתופי פעולה עם מותגים ועוד. הסדנה המשולבת אינסטגרם + פינטרסט רלוונטית מאוד עבור מעצבי פנים ואדריכלים מכיוון שהתוכן שלהם הוא חזותי וחייב במה מותאמת לזה. לא עוד סיפורים ארוכים ופוסטים מייגעים, נטו תמונה ש"שווה יותר מאלף מילים". מה מיוחד בסדנה? הכל! היא מעשית, חוויתית, צבעונית, מותאמת אישית לעולמכם האישי.

סדנת שיווק בפייסבוק

סדנת שיווק בפייסבוק

סדנת אינסטגרם וסדנת פינטרסט למעצבי פנים ולאדריכלים בעלי עסקים ויז'ואלים, כאלו שהתוכן שלהם מושתת על תמונות, סרטוני וידאו, שלל פרויקטים, שיתופי פעולה עם מותגים ועוד. הסדנה המשולבת אינסטגרם + פינטרסט רלוונטית מאוד עבור מעצבי פנים ואדריכלים מכיוון שהתוכן שלהם הוא חזותי וחייב במה מותאמת לזה. לא עוד סיפורים ארוכים ופוסטים מייגעים, נטו תמונה ש"שווה יותר מאלף מילים". מה מיוחד בסדנה? הכל! היא מעשית, חוויתית, צבעונית, מותאמת אישית לעולמכם האישי.

סדנת פרסום בפייסבוק

סדנת פרסום בפייסבוק לבעלי עסקים הזקוקים לכלים וטכניקות מתקדמות ליצירת קמפיינים אפקטיביים. פייסבוק החלה להפחית את החשיפה לפוסטים בשנת 2013, ומאז מערכת הפרסום שלה עולה… והיא עולה לנו בפרט.די ברור שפייסבוק היא זירת פרסום מפותחת, חזקה ואינטימית המציעה לנו מגוון יכולות להתבלט ולהגיע ללקוחות בקלות באמצעות מערכת פרסום משומנת, בעלת שטחי פרסום רבים בפלטפורמות ששייכות לה (אינסטגרם, מסנג'ר ועוד), היא מבוקשת כמעט בכל תחום וככל שיש יותר מפרסמים התחרות גדלה.

סדנת שיווק ביוטיוב

סדנת שיווק ביוטיוב

יוטיוב, אתר הוידאו המוביל בעולם, משמש גם כרשת חברתית. יוטיוב שנרכשה על ידי גוגל בשנת 2006 ומופיעה באינדקס החיפוש (עם קטגוריה משלה ובדף התוצאות), מצליחה לדבר אל כלל הגולשים בעולם ולקרוא להם להצטרף אל שורותיה. מאז הסטודיו ליוצרים והאולפן הביתי, יוטיוב תופסת פיקוד על תוכן מושתת וידאו ומגדלת דור של יוטיוברים ו-ויבלוגרים. בסדנת שיווק ביוטיוב נמתקד בקמת ערוץ מקצועי, אופטימזציה, פלייליסטים, זירת האולפן הביתי ועוד.

סדנת גיוס בפייסבוק

סדנת גיוס בפייסבוק

פייסבוק - הזירה החברתית המובילה בעולם. להבדיל מרשתות חברתיות אחרות, המעורבות בה בשיאה מצד חברים, קולגות ומשפחה. סדנת גיוס בפייסבוק היא הסדנה המבוקשת ביותר שכן מאפשרת למנהלי משאבי האנוש והמגייסים להגיע לקשת רחבה יותר של מקצועות ותפקידים, להיעזר בכלי שפייסבוק פיתחה בתחום המשרות, וליהנות משיח חברתי פורה בקבוצות.

סדנת גיוס באינסטגרם

סדנת גיוס באינסטגרם

סדנת גיוס באינסטגרם מתאימה לאלו שמחפשים אחר מועמדים בטווח הגילאים שמככב ברשת, כולל מתנדבים. אינסטגרם של שנת 2021 חייבת להיות חלק מאסטרטגיית הגיוס החברתי על מנת להגדיל את טווח ההגעה והמעורבות של מועמדים רלוונטיים. בסדנת הגיוס באינסטגרם נתמקד ביתרונות הרשת החברתית הויזואלית לטובת גיוס עובדים, מיתוג ההון האנושי של החברה ונבנה יחדיו אסטרטגיה לגיוס אפקטיבי ב - Instagram.

סדנת פינטרסט

סדנת פינטרסט

ברוכים הבאים לרשת החברתית הכי מעוררת השראה באינטרנט – פינטרסט. זוהי רשת חברתית ויזואלית, מהפנטת, ממכרת וחסרת מעצורים. בשנת 2021 פינטרסט היא לא עוד במה לאיסוף חלומות ורעיונות לעיצוב, היא רשת חברתית שמקפיצה את התנועה לאתר ומשמשת כערוץ מכירה חזק.פינטרסט הוקמה עם חזון מאוד ברור, לשתף ולספוג השראה ורעיונות בשלל תחומים ומכל העולם. בשנותיה הראשונות פינטרסט דיברה בעיקר לעולמות היצירה, עיצוב הבית, טיולים, אופנה, בישול ועוד.

שבוע אורקל 2015

אסטרטגיה דיגיטלית בארגונים - שבוע אורקל 2015

בשנים האחרונות הפך עולם הדיגיטל לחלק משמעותי בכל ארגון, על פי מחקרים בארה"ב חברות ישקיעו מעל 38% בתקציב פיתוח ושיווק באינטרנט מתוך סל המדיה המסורתית, המצב בישראל רחוק שנות אור מהתעשייה המקומית. על מנת לנהל את תחום הדיגיטל באופן מקצועי וחדשני נדרש ידע מולטי דספלינרי שלא נלמד באקדמיה, מנהלי שיווק סמנכלים ומנכלים ואפילו יזמים נתקלים בתעשייה מבלבלת מלאה בחוסר רגולציה ורבים מהארגונים מחפשים את הפתרון להתמודד עם כמות המידע המחסור בתקציב וכח האדם.

המלצה של אוניברסיטת אריאל בשומרון

המלצה על סדנת לינקדאין עבור הסגל האקדמי הבכיר - הרשות למחקר ופיתוח - אוניברסיטת אריאל בשומרון

המלצה של רשת מלונות פתאל

המלצה על הדרכות שיווק באינטרנט והתרשמות מקצועית על הפעילות המשותפת ב 5 שנות עשיה.

המלצה של רשת מטבחי אביבי

המלצה על הדרכה עם אורית שירה רונן לרשת מטבחי אביבי

המלצה של ארגון לתת

המלצה על הדרכות דיגיטל בארגון וחוות דעת על הקורס מדיה חברתית