המדריך לשיווק בלינקדאין, פרסום וגיוס LINKEDIN

לינקדאין - לוגו

Linkedin – רשת חברתית עסקית ומובילה בעולם הוקמה ב 5 למאי 2003 ונכון לשנת 2020, יש לה 690 מליון משתמשים. לינקדאין נתפסת כרשת חברתית מקצועית ואוניברסלית, ומספקת מספר דרכים ליצירת קשר עם אנשי מקצוע, החלפת מידע ורעיונות, לימוד, הזדמנויות תעסוקה, מיתוג והרחבת החשיפה. 

בלינקדאין, פרופילים אישיים, דפים עסקיים, קבוצות עניין, משרות, מנועי חיפוש לאיתור אנשים, משרות, חברות ועוד. המשימה של לינקדאין היא לחבר אנשי מקצוע מכל העולם.  

רכישת לינקדאין על ידי מיקרוסופט (23.6.2016) לוקחת אותה צעד קדימה אל תוך ארגונים פנימה ומגדילה את הצורך בניהול פרופיל איכותי ומקצועי כאחד.

100
מליון משתמשים בלינקדאין (נכון ל 2021)

חדשות ומאמרים על שיווק בלינקדאין, דפים, גיוס ועוד

linkedin Recommendation

המדריך להמלצות בלינקדאין - LINKEDIN RECOMMENDATION

המדריך להמלצות בלינקדאין. מהי המלצה בלינקדאין? איך מנסחים המלצה כזו? מה ההבדל בין המלצות בלינקדאין לבין ENDORSEMENTS? מוזמנים ללחוץ על המדריך להמלצות בלינקדאין.

ניהול תגובות בלינקדאין - חדש

חדש בלינקדאין - ניהול תגובות לפוסטים

לינקדאין מעבירה את השליטה על תגובות בפוסטים למשתמשים. איך בוחרים מי יכול להגיב על הפוסטים שאתם מעלים בלינקדאין? ומי היה מקור ההשראה ש לינקדאין לניהול התגובות. לקריאה לחצו למאמר:

לינקדאין - סייר הקריירה

הכלי החדש של לינקדאין לחיפוש עבודה - LINKEDIN CAREER EXPLORER

הכלי החדש של לינקדאין לחיפוש עבודה מתבסס על כישורים ומיומנויות קיימים לאיתור תפקידים חדשים. איך עובד הכלי החדש של לינקדאין - LINKEDIN CAREER EXPLORER ? ואיך הוא יכול לעזור לכם?

שיפור הפרופיל בלינקדאין

טיפים לשיפור הפרופיל בלינקדאין - חובה

איך הפרופיל שלכם נראה בלינקדאין? עד כמה הוא מקצועי, אילו כישורים הזנתם שם, האם יש לכם המלצות? עם מי אתם מתחברים? והאם אתם משקיעים בנראות שלכם? כל מה שרציתם לדעת על שיפור הפרופיל בלינקדאין.

גם בלינקדאין מספרים סיפורים - Linkedin Stories

יאפ… הסיפורים התגלגלו גם אל אפליקציית לינקדאין ומאפשרים לנו להכניס קצת פלפל, יצירתיות ועניין. הסיפורים בלינקדאין – LinkedIn Stories מקבלים פה במה מקצועית לחשבונות פרטיים ועסקיים, לחוויות ולעדכונים, ראיונות וחדשות ועוד.

לינקדאין למנהלי משאבי אנוש

גיוס ולינקדאין - סיפור אהבה

סופר אקטיבית בכל הקשור לקידום מקצועי, שינתה את כללי המשחק המקובלים בעולם הגיוס והפכה למעצמה דיגיטלית עם השפעה גלובלית. בדור האחרון, כאשר עולם התעסוקה משנה לחלוטין את פניו, לינקדאין מוצאת את כל הדרכים כדי להניע את גלגלי העיניים.

גיוס דיגיטלי דרך רשתות חברתיות

גיוס דיגיטלי בשנת 2020 - חלק א'

גיוס במדיה חברתית חלחל לעולם ב -10 השנים האחרונות והביא איתו צבע וצורה שונים ממה שהיה מקובל עד כה. גם אתרי הדרושים חוו טרנספורמציה והחלו לאסוף משרות מהמדיה החברתית, ואיתם ציידי הכשרונות.

גיוס דיגיטלי בשנת 2020 - חלק ב'

אילו רשתות חברתיות פעילות בתחום הגיוס, מה הן מציעות, מה תפקידו של המגייס, איך מועמדים צריכים להכין עצמם. על אפשרויות לפרסום משרות, השקיפות והאסטרטגיה הדרושה לגווס דיגיטלי מקצועי וחברתי.

לינקדאין ל HR

לינקדאין LINKEDIN למגייסים

לינקדאין זורעת מחשבות על צמיחה והתפתחות מקצועית ותורמת רבות לבחירת שינוי תעסוקתי. בעבר מספר המשרות הממוצע לאדם סבב בין 6-9 בערך, כיום עם בואו של דור ה-Z, התמונה משתנה והמספרים עולים.

גיוס ושיווק בלינקדאין

שאלות ותשובות על הקשר בין גיוס & שיווק בלינקדאין של שנת 2019

בכתבה הבאה ריכזתי מספר שאלות ששואלים אותי סטודנטים מקורסי משאבי אנוש וגיוס בלינקדאין, וההסבר שלהן הוא פשוט פשוט פשוט. השתדלתי לגעת בנושאים הכי מבוקשים.

סדנת Linkedin

לינקדאין - רשת חברתית עסקית מובילה בעולם שהחליפה את התפקיד בשנים האחרונות ממגייסת משרות למשווקת רשמית. על השיווק בלינקדאין, אפשרויות הגיוס, נטוורקינג ועוד.

סדנת גיוס בלינקדאין

סדנת גיוס ב-Linkedin

גיוס בלינקדאין תופס תנופה ענקית ומביא איתו שלל כלים למנהלי משאבי אנוש ומגייסים לאיתור מועמדים איכותיים. סדנת גיוס בלינקדאין הינה סדנת חובה לכל מנהל/ת HR.

לינקדאין למנהלים, אין מנוס ב- 2020

לא מעט בכירים בחברות ובארגונים בישראל עדיין לא התרגלו לרשת החברתית לינקדאין. כידוע, כל מנהל ומנהיג בעידן של היום זקוק ליכולות הנהגה חברתיות המושפעות בין היתר מפעילות סושיאלית. נכון, אין לנו זמן לפזז כל הזמן ברשתות, דרושה השתדלות.

חדשות לינקדאין דצמבר 2019

דפי חברה ב- Linkedin

היא משפריצה יצירתיות, מתחדשת ומשתנה, משדרגת את האפליקציה, סוחפת וחושבת על כולם. לינקדאין מנסה לבנות לנו במה עסקית מניבה ואינפורמטיבית. על הבמה לשיווק חברות B2B, מתן פתרונות למחפשי עבודה, דחיפת סטודנטים, למשרות, כלים למנהלי גיוס HR ועוד.

לינקדאין מבצעת שינויים בקבוצות

לינקדאין LINKEDIN מייחלת להתחדשות קהילתית

לינקדאין חושפת בדו"ח לשקיפות איך היא נלחמת בספאם, בהונאה וכמה חשובה לה השליטה שלנו על שיתוף התוכן. בנוסף היא חושפת את הכלים החדשים שהיא יצרה עבור מנהלי קהילות לקראת השנה החדשה. האם הקבוצות בלינקדאין יקומו לתחיה?

גם לינקדאין עושה לנו סרטים - הוידאו כבר שם!

נכון להיום, אפריל 2018 לינקדאין מציעה העלאת שידורים חיים או מוקלטים (חי מהאפליקציה בלבד). מה עושים עם זה? אילו תנאים נדרשים להעלאת סרטונים בלינקדאין? כל זאת בכתבה הבאה:

מיקרוסופט רכשה את לינקדאין, מה זה אומר?

רכישת לינקדאין על ידי מיקרוסופט (23.6.2016) תוביל למצב בו הפרופילים בלינקדאין ישתלבו עם מוצרי מיקרוסופט משלימים כגון: Cortana ,Word ,Excel ,PowerPoint ,Outlook, Skype ׁ("העוזרת האישית") ועוד.

שידורים חיים בלינקדאין - לייב

הזרמת וידאו חי בלינקדאין - LINKEDIN LIVE STREAMING​

ללינקדאין מאוד חשוב שהתוכן החי יהיה בעל ערך. לדעתם זוהי הזדמנות מעולה ליצירת אותנטיות, להעביר בשידורים חיים אירועים, לחגוג רגע וכל דבר שיגרום לארגון/חברה שלכם להציג מקוריות...

המדריך לגודל תמונות בלינקדאין

מה גודל תמונת הקאבר בלינקדאין? איזה גודל מומלץ לתמונת פוסט, פרופיל ועוד. קבלו את המדריך המלא לתמונות ברשתות חברתיות. זכרו שהמידות משתנות מעת לעת, תהיו סלחניים...

ללמוד לינקדאין ולא רק...

קורס מדיה חברתית

קורס מדיה חברתית הוותיק עוסק בשיווק ברשתות החברתיות השונות. החל מהקמת פרופילם ועד ניהול והקמת קמפיינים. הקורס מציע התמצאות מלאה בכל הרשתות, כולל ערוצים משלימים נוספים.

קורס שיווק דיגיטלי

קורס שיווק דיגיטלי ממוקד

הקורונה הדגישה את הצורך בלימוד מקצועי עבור אלו שאין להם זמן. הפעם, מתכונת מיוחדת במינה: לימודי שיווק דיגיטלי במערך מצומצם, לקבוצת אנשים שצמאים ללמוד לחשוב אחרת.

סדנת דיגיטל להכשרת עובדים - עבור ארגונים

סדנת שייוק דיגיטלי לארגונים

סדנאות לשיווק דיגיטלי בארגונים ובחברות המציעות לימוד מקיף, סיעור מוחות, הובלת מהלכים כקבוצה מתוך הבנה והתמצאות מלאים בערוצי השיווק הדיגיטלי.

המלצה של אוניברסיטת אריאל בשומרון

המלצה על סדנת לינקדאין עבור הסגל האקדמי הבכיר - הרשות למחקר ופיתוח - אוניברסיטת אריאל בשומרון

המלצה של רשת מלונות פתאל

המלצה על הדרכות שיווק באינטרנט והתרשמות מקצועית על הפעילות המשותפת ב 5 שנות עשיה.

המלצה של רשת מטבחי אביבי

המלצה על הדרכה עם אורית שירה רונן לרשת מטבחי אביבי

המלצה של ארגון לתת

המלצה על הדרכות דיגיטל בארגון וחוות דעת על הקורס מדיה חברתית