המדריך לשיווק בלינקדאין, פרסום וגיוס ב- LINKEDIN

לינקדאין - לוגו

Linkedin – רשת חברתית עסקית ומובילה בעולם הוקמה ב 5 למאי 2003 ונכון לשנת 2022, יש לה 810 מליון משתמשים. לינקדאין נתפסת כרשת חברתית מקצועית ואוניברסלית, ומשמשת כזירת הנטוורקינג הגדולה בעולם, ערוץ להחלפת מידע ורעיונות, לימוד, הזדמנויות תעסוקה, מיתוג והגדלת החשיפה. 

בלינקדאין תמצאו: פרופילים אישיים, דפים עסקיים, קבוצות עניין, משרות, מנועי חיפוש, כלים להתפתחות אישית, ממשק למינוף תוכן, מערכת לפרסום מודעות ועוד. המשימה הבולטת של לינקדאין היא לחבר אנשי מקצוע מכל העולם.  

רכישת לינקדאין על ידי מיקרוסופט (23.6.2016) לקחה אותה כמה צעדים קדימה בבניית מערכות יחסים חזקות עם מוסדות וארגונים. 

100
מליון משתמשים בלינקדאין (31.7.22)

חדשות ומאמרים על שיווק בלינקדאין, גיוס עובדים וטיפים

פרסום מודעות דרושים בלינקדאין - טיפים

פרסום משרות בלינקדאין

לינקדאין נחשבת לאחת הבמות המקוונות החשובות לפרסום משרות וגיוס עובדים. עם למעלה מ-750 מיליון משתמשים ברחבי העולם, זוהי הרשת החברתית המקצועית הגדולה ביותר ופלטפורמת מפתח לחיבור בין מעסיקים למחפשי עבודה. לינקדאין מאפשרת לחברות לפרסם מודעות דרושים, לחפש מועמדים ולנהל את תהליך הגיוס – במקום אחד.

בדיקות רקע ברשתות החברתיות על מועמדים

בדיקות רקע של מועמדים ברשתות החברתיות

השימוש במנועי חיפוש ובמדיה החברתית לביצוע בדיקות רקע על מועמדים לעבודה הפך נפוץ יותר ויותר בקרב מעסיקים. כתוצאה מכך, מחפשי עבודה צריכים להיות מודעים למה שהם מפרסמים באינטרנט ולנקוט בצעדים כדי לטפח תדמית מקצועית וחיובית בערוצים החברתיים.

לינקדאין חוגגת 20 שנה

לינקדאין חוגגת 20 שנות פעילות

לינקדאין חוגגת החודש 20 שנה, ברכות! לינקדאין הוקמה במאי 2003 במטרה לעזור לאנשי מקצוע להתחבר זה לזה ולמנף את עולם הקריירה. בתחילה, העשיה התמקדה במתן במה להעלאת קבצי קורות חיים, חיפוש עבודה ונטוורקינג. כיום לינקדאין התפתחה לפלטפורמה מקיפה לאנשי מקצוע

Artificial intelligence for HR and recruitment managers

איך הבינה המלאכותית תורמת לגיוס ולשימור העובדים?

הבינה המלאכותית (AI) החלה להשפיע בצורה משמעותית על תהליך הגיוס ושימור העובדים ומציעה שלל אפשרויות למנהלי HR. האם היא מסוגלת להחליף את מנהלי הגיוס? התשובה הקצרה היא לא.

טעויות נפוצות של מנהלי גיוס בתהליך הגיוס הדיגיטלי

הגיוס הדיגיטלי זוכה לפופולאריות בשנים האחרונות ומציע ארגז כלים הכולל ממשקים, פלטפורמות ומערכות לייעול העבודה. השימוש בהם עוזר למגייסים להפוך כמעט כל משימה אדמיניסטרטיבית לאוטומטית

תיזמון פוסט בלינקדאין

חדש בלינקדאין: תיזמון פוסטים

לינקדאין עולה שלב ומציעה אפשרות לתזמן פוסטים ברשת. כידוע, נושא הנטוורקינג מקצועי, החיבור עם אנשי מקצוע ובניית הקריירה מככבים ברשת מיום היווסדה, ובשנים האחרונות לינקדאין מטפחת את עולמות השיווק והמיתוג.

לינקדאין חושפת דוח 2022

לינקדאין ממליצה: גמישות ב- 2024

בסקר שערכה בשנת 2021 נמצא שאיזון בין עבודה לחיים הפרטיים שנמצא בראש סדר העדיפויות – יותר מפיצויים ומתן הטבות ובדו"ח Global Talent Trends של שנת 2022, התרבות הארגונית קיבלה זרקור.

Employer branding

מיתוג מעסיק ב-2024... שיווק מסוג אחר

מה אתם יודעים על מוניטין החברה ברשת? כמה מדברים עליכם? האם העבודה אצלכם ממגנטת? והכי חשוב, האם שיטת הגיוס 'חבר מביא חבר' עובדת? אם התשובה היא לא, אתם זקוקים למהפך.

לינקדאין נותנת במה למפוטרי META

לינקדאין עוטפת את מפוטרי META

מפוטרי META בחרו להציף פוסטים שמספרים את החוויות האישיות מהגל הגדול. בלינקדאין באז רציני של שיתופים, תגובות וקישורים מועילים עבורם ואף קמו קבוצות תמיכה שונות עבור המפוטרים.

גיוס ב-23 - מיומנויות רכות אל מול קשות

גיוס ב- 2024! מיומנויות רכות VS מיומנויות קשות

לינקדאין נוגעת בנו בעדינות עם המלצה לשלב מיומנויות רכות בקורות החיים. אחרי הקורונה והשינויים בשוק העבודה, שנת 2023 תהיה רכה יותר מבחינתה. הקושי הגובר בגיוס עובדים לוקחים את מנהלי משאבי האנוש לחפש אחר כישורים רכים

אסטרטגיית גיוס דיגיטלית

גיוס דיגיטלי בשנת 2024

מתכוננים לגיוס הדיגיטלי לקראת 2023!הגיוס הדיגיטלי שינה את פני החברה מכל מיני זוויות, והקורונה ביססה אותו כערוץ המוביל לגיוס עובדים ולחיפוש עבודה. הוא ידידותי, נוח ופשוט לכולם. למנהלי משאבי אנוש נוצרו כל כך הרבה אפשרויות, במה צריך להתמקד?

גיוס דיגיטלי

גיוס דיגיטלי: המפגש בין מחלקת גיוס&שיווק

גיוס דיגיטלי מחייב שיתוף פעולה בין מחלקת משאבי אנוש בארגון לבין מחקת השיווק. תקשורת חסומה או חלקית פוגעים באופן ישיר בתהליך הגיוס ומינוף ההון האנושי. מהן נקודות הדמיון בין השתיים? ואיך הן יכולות לשתף פעולה? מסקנות מסדנאות לינקדאין בארגונים.

LINKEDIN Recommendation

המדריך להמלצות בלינקדאין - LINKEDIN RECOMMENDATION

המדריך להמלצות בלינקדאין. מהי המלצה בלינקדאין? איך מנסחים המלצה כזו? מה ההבדל בין המלצות בלינקדאין לבין ENDORSEMENTS? מוזמנים ללחוץ על המדריך להמלצות בלינקדאין.

ניהול תגובות בלינקדאין - חדש

חדש בלינקדאין - ניהול תגובות לפוסטים

לינקדאין מעבירה את השליטה על תגובות בפוסטים למשתמשים. איך בוחרים מי יכול להגיב על הפוסטים שאתם מעלים בלינקדאין? ומי היה מקור ההשראה ש לינקדאין לניהול התגובות. לקריאה לחצו למאמר:

סדנת גיוס דיגיטלי למנהלי משאבי אנוש ומגייסים
לינקדאין - סייר הקריירה

הכלי החדש של לינקדאין לחיפוש עבודה - LINKEDIN CAREER EXPLORER

הכלי החדש של לינקדאין לחיפוש עבודה מתבסס על כישורים ומיומנויות קיימים לאיתור תפקידים חדשים. איך עובד הכלי החדש של לינקדאין - LINKEDIN CAREER EXPLORER ? ואיך הוא יכול לעזור לכם?

שיפור הפרופיל בלינקדאין

טיפים לשיפור הפרופיל בלינקדאין - חובה

איך הפרופיל שלכם נראה בלינקדאין? עד כמה הוא מקצועי, אילו כישורים הזנתם שם, האם יש לכם המלצות? עם מי אתם מתחברים? והאם אתם משקיעים בנראות שלכם? כל מה שרציתם לדעת על שיפור הפרופיל בלינקדאין.

גם בלינקדאין מספרים סיפורים - Linkedin Stories

יאפ… הסיפורים התגלגלו גם אל אפליקציית לינקדאין ומאפשרים לנו להכניס קצת פלפל, יצירתיות ועניין. הסיפורים בלינקדאין – LinkedIn Stories מקבלים פה במה מקצועית לחשבונות פרטיים ועסקיים, לחוויות ולעדכונים, ראיונות וחדשות ועוד.

לינקדאין למנהלי משאבי אנוש

גיוס ולינקדאין - סיפור אהבה

סופר אקטיבית בכל הקשור לקידום מקצועי, שינתה את כללי המשחק המקובלים בעולם הגיוס והפכה למעצמה דיגיטלית עם השפעה גלובלית. בדור האחרון, כאשר עולם התעסוקה משנה לחלוטין את פניו, לינקדאין מוצאת את כל הדרכים כדי להניע את גלגלי העיניים.

גיוס דיגיטלי דרך רשתות חברתיות

גיוס דיגיטלי בשנת 2020 - חלק א'

גיוס במדיה חברתית חלחל לעולם ב -10 השנים האחרונות והביא איתו צבע וצורה שונים ממה שהיה מקובל עד כה. גם אתרי הדרושים חוו טרנספורמציה והחלו לאסוף משרות מהמדיה החברתית, ואיתם ציידי הכשרונות.

גיוס דיגיטלי בשנת 2020 - חלק ב'

אילו רשתות חברתיות פעילות בתחום הגיוס, מה הן מציעות, מה תפקידו של המגייס, איך מועמדים צריכים להכין עצמם. על אפשרויות לפרסום משרות, השקיפות והאסטרטגיה הדרושה לגווס דיגיטלי מקצועי וחברתי.

לינקדאין ל HR

לינקדאין LINKEDIN למגייסים

לינקדאין זורעת מחשבות על צמיחה והתפתחות מקצועית ותורמת רבות לבחירת שינוי תעסוקתי. בעבר מספר המשרות הממוצע לאדם סבב בין 6-9 בערך, כיום עם בואו של דור ה-Z, התמונה משתנה והמספרים עולים.

גיוס ושיווק בלינקדאין

שאלות ותשובות על הקשר בין גיוס & שיווק בלינקדאין של שנת 2019

בכתבה הבאה ריכזתי מספר שאלות ששואלים אותי סטודנטים מקורסי משאבי אנוש וגיוס בלינקדאין, וההסבר שלהן הוא פשוט פשוט פשוט. השתדלתי לגעת בנושאים הכי מבוקשים.

סדנת שיווק באינסטגרם

סדנת Linkedin

לינקדאין - רשת חברתית עסקית מובילה בעולם שהחליפה את התפקיד בשנים האחרונות ממגייסת משרות למשווקת רשמית. על השיווק בלינקדאין, אפשרויות הגיוס, נטוורקינג ועוד.

סדנת גיוס בלינקדאין

סדנת גיוס ב-Linkedin

גיוס בלינקדאין תופס תנופה ענקית ומביא איתו שלל כלים למנהלי משאבי אנוש ומגייסים לאיתור מועמדים איכותיים. סדנת גיוס בלינקדאין הינה סדנת חובה לכל מנהל/ת HR.

לינקדאין למנהלים, אין מנוס ב- 2020

לא מעט בכירים בחברות ובארגונים בישראל עדיין לא התרגלו לרשת החברתית לינקדאין. כידוע, כל מנהל ומנהיג בעידן של היום זקוק ליכולות הנהגה חברתיות המושפעות בין היתר מפעילות סושיאלית. נכון, אין לנו זמן לפזז כל הזמן ברשתות, דרושה השתדלות.

חדשות לינקדאין דצמבר 2019

דפי חברה ב- Linkedin

היא משפריצה יצירתיות, מתחדשת ומשתנה, משדרגת את האפליקציה, סוחפת וחושבת על כולם. לינקדאין מנסה לבנות לנו במה עסקית מניבה ואינפורמטיבית. על הבמה לשיווק חברות B2B, מתן פתרונות למחפשי עבודה, דחיפת סטודנטים, למשרות, כלים למנהלי גיוס HR ועוד.

לינקדאין מבצעת שינויים בקבוצות

לינקדאין LINKEDIN מייחלת להתחדשות קהילתית

לינקדאין חושפת בדו"ח לשקיפות איך היא נלחמת בספאם, בהונאה וכמה חשובה לה השליטה שלנו על שיתוף התוכן. בנוסף היא חושפת את הכלים החדשים שהיא יצרה עבור מנהלי קהילות לקראת השנה החדשה. האם הקבוצות בלינקדאין יקומו לתחיה?

גם לינקדאין עושה לנו סרטים - הוידאו כבר שם!

נכון להיום, אפריל 2018 לינקדאין מציעה העלאת שידורים חיים או מוקלטים (חי מהאפליקציה בלבד). מה עושים עם זה? אילו תנאים נדרשים להעלאת סרטונים בלינקדאין? כל זאת בכתבה הבאה:

מיקרוסופט רכשה את לינקדאין, מה זה אומר?

רכישת לינקדאין על ידי מיקרוסופט (23.6.2016) תוביל למצב בו הפרופילים בלינקדאין ישתלבו עם מוצרי מיקרוסופט משלימים כגון: Cortana ,Word ,Excel ,PowerPoint ,Outlook, Skype ׁ("העוזרת האישית") ועוד.

שידורים חיים בלינקדאין - לייב

הזרמת וידאו חי בלינקדאין - LINKEDIN LIVE STREAMING​

ללינקדאין מאוד חשוב שהתוכן החי יהיה בעל ערך. לדעתם זוהי הזדמנות מעולה ליצירת אותנטיות, להעביר בשידורים חיים אירועים, לחגוג רגע וכל דבר שיגרום לארגון/חברה שלכם להציג מקוריות...

המדריך לגודל תמונות בלינקדאין

מה גודל תמונת הקאבר בלינקדאין? איזה גודל מומלץ לתמונת פוסט, פרופיל ועוד. קבלו את המדריך המלא לתמונות ברשתות חברתיות. זכרו שהמידות משתנות מעת לעת, תהיו סלחניים...

ללמוד לינקדאין ולא רק...

קורס מדיה חברתית

קורס מדיה חברתית הוותיק עוסק בשיווק ברשתות החברתיות השונות. החל מהקמת פרופילם ועד ניהול והקמת קמפיינים. הקורס מציע התמצאות מלאה בכל הרשתות, כולל ערוצים משלימים נוספים.

קורס שיווק דיגיטלי

קורס שיווק דיגיטלי ממוקד

הקורונה הדגישה את הצורך בלימוד מקצועי עבור אלו שאין להם זמן. הפעם, מתכונת מיוחדת במינה: לימודי שיווק דיגיטלי במערך מצומצם, לקבוצת אנשים שצמאים ללמוד לחשוב אחרת.

סדנת דיגיטל להכשרת עובדים - עבור ארגונים

סדנת שייוק דיגיטלי לארגונים

סדנאות לשיווק דיגיטלי בארגונים ובחברות המציעות לימוד מקיף, סיעור מוחות, הובלת מהלכים כקבוצה מתוך הבנה והתמצאות מלאים בערוצי השיווק הדיגיטלי.

המלצה על סדנת גיוס בלינקדאין - מערך הסייבר הלאומי

המלצה - מערך הסייבר הלאומי

המלצה על סדנת גיוס בלינקדאין לצוות העובדים של מחלקת הגיוס הדיגיטלי במערך הסייבר הלאומי

orit-shira-ronen----Recommendation-Senior-Management-Course

המלצה - קורס מנהל בכיר, משרד הבריאות

המלצה על סדנאות דיגיטל שהעברתי במסגרת קורס מנהל בכיר, משרד הבריאות

המלצה של בנייני האומה ירושלים

המלצה על סדנאות דיגיטל שהעברתי למחלקת השיווק בבנייני האומה.

המלצה של רשת מלונות פתאל

המלצה על הדרכות שיווק באינטרנט והתרשמות מקצועית על הפעילות המשותפת ב 5 שנות עשיה.