המדריך ל Instagram: שיווק ופרסום באינסטגרם

Instagram – הרשת החברתית אינסטגרם היא אפליקציה לשיתוף תמונות וסרטוני וידאו. אינסטגרם הושקה בשנת 2010 וכעבור שנה כונתה האפליקציה "היישום של השנה" על ידי אפל. בשנת 2012 פייסבוק הודיעה על רכישת אינסטגרם. כיום הרשת החברתית מציעה פרופילים פרטיים ועסקיים, העלאת תמונות ושימוש במסננים, וידאו, סיפורים, מערכת הודעות, פרסום ממומן, שיתופים ליעדים מחוץ לרשת ועוד. בפן העסקי, אינסטגרם מציעה אינסוף אפשרויות, אך הבולטת בהן היא האפשרות להקים חנויות. 

 

100
מיליארד משתמשים פעילים באינסטגרם מידי חודש (2021)

חדשות ומאמרים על אינסטגרם - Instagram news

creator-studio-facebook-instagram-2021

המדריך לסטודיו היוצרים בפייסבוק ובאינסטגרם חלק א'

שנת 2021 כבר כאן! אפשר לעלות מדרגה בכל הקשור לניהול ערוצי הפייסבוק והאינסטגרם, לגלוש היישר אל מרכז היוצרים, ולנהל הכל ממקום אחד.

סטודיו היוצרים בפייסבוק ובאינסטגרם

המדריך לסטודיו היוצרים בפייסבוק ובאינסטגרם חלק ב'

במדריך לסטודיו וליוצרים בפייסבוק ובאינסטגרם חלק א', הבהרתי את חשיבות רעננות התוכן בשנת 21, פרסונליזציה ועוד.

studio creator facebook instagram 2021 - creative

המדריך לסטודיו היוצרים בפייסבוק ובאינסטגרם חלק ב'

חלק ג' במדריך הסטודיו ליוצרים בפייסבוק ובאינסטגרם, יכיל את המשך התכונות שתמצאו במרכז הקריאטיב, עם השוואה מעניינת ומפולפלת...

אינסטגרם רילס בישראל

מה זה רילס באינסטגרם Instagram Reels?

אינסטגרם גלגלה לישראל את הממשק הכי מקפיץ שיש: הרילס – Instagram Reels. הממשק שיצא לאוויר העולם בברזיל בסוף שנת 2019, המשיך לזרום אל 50 מדינות באוגוסט 2020. הרילס באינסטגרם הופך את הזירה הצבעונית מחמה ללוהטת! הוא בא לרענן את הפיד.

אבטחת חשבונות אינסטגרם

הגנה על חשבונות אינסטגרם והתמודדות עם שחזור מידע

בעידן חברתי כה חשוף ופרוץ, נדרשת הגדלת ראש ענקית בכל הקשור לאבטחת פרופילים חברתייים. המנטליות לקבוע סיסמה זהה בכל ערוץ לא מתאימה לשנת 2021, ובטח לא בעולם מציצני שכזה.

אינסטגרם מסתירה את הלייקים

מה אם מחר תקומו אל תוך עולם חברתי ללא מחיאות כפיים, מה תהיה ההשפעה של הסתרת הלייקים בתמונות ובסרטונים באינסטגרם? אינסטגרם עורכת ניסוי ענק להסתרת הלייקים.

instagram algorithm 2020

אינסטגרם חושפת את האלגוריתם ב 2020

אינסטגרם נותנת לנו הצצה לעולם האלגוריתמים שלה לטובת השקיפות ברשת. בשבוע האחרון היא חשפה בקרב עיתונאים את השיטות למיון תוכן של האלגוריתם ועל התרומה למשתמשים.

המלחמה של פייסבוק ב FAKE NEWS

אינסטגרם ופייסבוק נלחמות בתוכן מזוייף

התוכן באינסטגרם ופייסבוק חייב לעבור מיון, כמות התמונות, הסרטונים והפוסטים היא ענקית. מה אינסטגרם עושה כדי להציג לנו תוכן אמיתי.

אינסטגרם מספרת לנו סיפור אחר

קבלו את אינסטגרם המשופרת לקראת 2018: הסיפורים מקבלים הארכה והתצוגה עולה על השולחן, ההאשטאגס נשפכים אל ה feed, המשפיענים באינסטגרם יוצאים מהארון...

חדשות אינסטגרם 2017

חדשות אינסטגרם

אינסטגרם הרשת החברתית מכינה עצמה למבול, מבול של קונים (תיכף אצלנו...) מביאה איתה חדשות טובות בחודשי נובמבר ודצמבר 2017

אינסטגרם מגלגלת תכונה חדשה ביוני 2017 ומציגה את הארכיון.

תכונה חדשה שאינסטגרם מגלגלת אלינו - הארכיון. מה הוא מציד, מה היתרונות למנהלי מדיה חברתית ולבעלי עסקים? לחצו כאן

יצירת פרופיל באינסטגרם, המדריך למתחילים

דגשים לפתיחת חשבון אינסטגרם לפרופיל אישי ועסקי. מה הדברים הכי חשובים שעליכם לשים דגש עילהם בפתיחת החשבון.

איך לנהל מספר פרופילים באינסטגרם?

גם אינסטגרם נותנת לנו אפשרות לנהל מספר פרופילים. כל מה שעליכם לעשות הוא להוסיף את הפרופילים אותם אתם רוצים לנהל. ההספר המלא להוספת פרופילים באינסטגרם נמצא כאן.

הקרוסלה באינסטגרם הפכה להיות אורגנית!

ב 2017 אינסטגרם יצרה את תצוגת הקרוסלה. האופציה להעלות מספר תמונות מאפשרת לעוסקים במלאכת השיווק באינסטגרם לספר סיפור.

המדריך לגודל תמונות באינסטגרם

מה גודל תמונת הקאבר ברשת? ומה גודל הפוסט שמפרסמים בפיד? כל המידע על גודל התמונות באינסטגרם.

למה פייסבוק רכשה את אינסטגרם?

הפרופילים העסקיים מגיעים גם לאינסטגרם

ב 2016 אינסטגרם או אמא שלה פייסבוק החליטו לחזק את הקשר בין השתיים ויצרו גרסה עסקית לפרופילים באינסטגרם.

10 טיפים לשיווק באינסטגרם

אינסטגרם היא פלטפורמה שצומחת במהירות והעסקים חושקים להיכנס לעולם הזה על מנת לחזק את הנוכחות שלהם בעולם המדיה דיגיטלי. טיפים לשיווק באינסטגרם עבור בעלי עסקים ומנהלי מדיה חברתית.

העלאת תמונות וסרטונים קצת אחרת

אינסטגרם מתחדשת שוב ומתחילה לחשוב מחוץ לקופסא ומשחררת ידיעה משמחת למשתמשי הרשת: מעתה ניתן לפרסם סרטוני וידאו ותמונות בצורה מלבנית. חלפו הימים של תמונות מרובעות ...

קורסים, סדנאות והדרכות על אינסטגרם

סדנת אינסטגרם

קורס אינסטגרם או סדנה

Instagram: רשת חברתית מצליחה (אפליקציה) שמציעה העלאה ושיתוף תמונות וסרטוני וידאו, תצוגת קרוסלה, יצירת Stories, שידור ל- IGTV ועוד. בגדול, אפשר לומר שאינסטגרם היא קרקע פוריה למשפיענים מכל סוג ומכל מקום בעולם. החל מ-2019 אנו עדים להתפתחותה המואצת ולכלים חדשים שהיא מציעה לבעלי עסקים ולמותגים.

סדנת גיוס באינסטגרם

סדנת גיוס באינסטגרם

סדנת גיוס באינסטגרם מתאימה לאלו שמחפשים אחר מועמדים בטווח הגילאים שמככב ברשת, כולל מתנדבים. אינסטגרם של שנת 2021 חייבת להיות חלק מאסטרטגיית הגיוס החברתי על מנת להגדיל את טווח ההגעה והמעורבות של מועמדים רלוונטיים. בסדנת הגיוס באינסטגרם נתמקד ביתרונות הרשת החברתית הויזואלית לטובת גיוס עובדים, מיתוג ההון האנושי של החברה ונבנה יחדיו אסטרטגיה לגיוס אפקטיבי ב - Instagram.​

סדנת אינסטגרם ופינטרסט לאדריכלים

סדנת אינסטגרם ופינטרסט למעצבי פנים ולאדריכלים

Instagram: רשת חברתית מצליחה (אפליקציה) שמציעה העלאה ושיתוף תמונות וסרטוני וידאו, תצוגת קרוסלה, יצירת Stories, שידור ל- IGTV ועוד. בגדול, אפשר לומר שאינסטגרם היא קרקע פוריה למשפיענים מכל סוג ומכל מקום בעולם. החל מ-2019 אנו עדים להתפתחותה המואצת ולכלים חדשים שהיא מציעה לבעלי עסקים ולמותגים.

להזמנת קורס אינסטגרם או סדנה, השאירו פרטים

קורס מדיה חברתית

קורס מדיה חברתית הוותיק עוסק בשיווק ברשתות החברתיות השונות. החל מהקמת פרופילם ועד ניהול והקמת קמפיינים. הקורס מציע התמצאות מלאה בכל הרשתות, כולל ערוצים משלימים נוספים.

קורס שיווק דיגיטלי

קורס שיווק דיגיטלי ממוקד

הקורונה הדגישה את הצורך בלימוד מקצועי עבור אלו שאין להם זמן. הפעם, מתכונת מיוחדת במינה: לימודי שיווק דיגיטלי במערך מצומצם, לקבוצת אנשים שצמאים ללמוד לחשוב אחרת.

סדנת דיגיטל להכשרת עובדים - עבור ארגונים

סדנת שייוק דיגיטלי לארגונים

סדנאות לשיווק דיגיטלי בארגונים ובחברות המציעות לימוד מקיף, סיעור מוחות, הובלת מהלכים כקבוצה מתוך הבנה והתמצאות מלאים בערוצי השיווק הדיגיטלי.